Tričko, které se příjemně nosí, vyjadřuje tvůj zájem a připomíná, že stojí za to být mindful.

Myšlenka trička Pozoruj

Tričko ztvárňuje to, co pro mě znamená mindfulness – jak žít v přítomnosti, být součástí světa okolo nás i v nás a mít schopnost pozorovat tyto světy tady a teď.

Tričko může být dobrou připomínkou, že je dobré být mindful jak během meditace, tak i během dne. 

Vedle toho mě baví hra, kterou tričko nabízí – kde, koho nebo co všechno mohu pozorovat? Jak žít v přítomnosti? Jsem si vědom toho, co se děje tady a teď? A kde vlastně to tady a teď je? I proto jsou na tričku tyto „dva body“ malé – možná dá chvíli času, než si jich všimne ten, kdo se vás zeptá „Co mám jako pozorovat?“ Prostě stojí za to být mindful. 

 

Zpracování

Stanley & Stella je belgická společnost, která vyrábí ekologické a etické oblečení. Lidé od Stanley & Stella věří, že by se měl celý módní průmysl začít chovat mnohem zodpovědněji k naší planetě, a tak se rozhodli jít příkladem. Je to jedna z vůdčích firem v oblasti ekologické módy, která je udržitelná a šetrná k životnímu prostředí a k lidem, kteří ji tvoří i nosí.

Materiál je z 100% organické biobavlny (180g/m2), díky které je tričko měkké, lehké a pohodlné pro každodenní nošení. Trička mají certifikáty GOTS, FairWear a Oekotex, jejich nošením tak přispíváte k ochraně životního prostředí. Trička jsou dostupná v černé barvě. 

Cena: 450 Kč