MINDFULNESS II.

Objev větší hloubku mindfulness. Získej více odolnosti, spokojenosti, klidu a radosti.

Pokud chceš posunout mindfulness na novou úroveň, kurz je určen právě pro tebe.

Kurz ti pomůže pochopit, jak funguje tvoje mysl a jak přistupovat k obtížným situacím. Naučíš se být všímavější během dne a díky tomu všemu se více spřátelit s tím, kým doopravdy jsi.  

POSUŇ MINDFULNESS NA NOVOU ÚROVEŇ

CO TI KURZ PŘINESE

  • Naučíš se pracovat s kritickými myšlenkami.
  • Zlepšíš zvládání obtížných emocí, stresu či úzkosti.
  • Změníš navyklé vidění světa.
  • Zažiješ tříhodinový mindfulness retreat.

PŘINES VÍCE VŠÍMAVOSTI DO SVÉHO ŽIVOTA

CO TĚ NA KURZU ČEKÁ

  • 28 dní, kterými tě provází vždy jedna video lekce denně.
  • Audionahrávky meditace mindfulness.
  • Materiály ke stažení shrnující to podstatné.

ZJISTI O KURZU VÍCE

DOPŘEJ SI MĚSÍC PLNÝ VŠÍMAVOSTI

Pokud máš za sebou základy mindfulness (třeba díky měsíční online kurz) a chceš své dovednosti a znalosti posunout na novou úroveň, kurz je určený právě pro tebe.

1. TÝDEN: ZLEPŠÍŠ SE VE ZVLÁDÁNÍ OBTÍŽNÝCH EMOCÍ A ÚZKOSTI. 

Krátce si zopakujeme to podstatné z mindfulness a následně se věnujeme se zvládání obtížných emocí a úzkosti. K tomu využíváme různá cvičení a techniky, které během týdne trénujeme. Naučíš se novou meditaci pro lepší zvládání úzkosti a strachu.

2. TÝDEN: BUDEŠ LÉPE ZVLÁDAT SVÉHO VNITŘNÍHO KRITIKA. 

Rozvíjíme všímavost během pohybu, věnujeme se kritickým myšlenkám. Jdeme do hloubky jednotlivých mindfulness postojů. Zaměříme se na odpor a přijetí. Prozkoumáme usilování a jak si dovolit nebýt dokonalý/á.

3. TÝDEN: NAUČÍŠ SE VIDĚT VĚCI Z JINÉHO ÚHLU POHLEDU. 

Představíme si meditaci jezera, která ti pomůže si udržet klid v obtížných situacích. Rozvineš schopnost vnímat svět myslí začátečníka. Naučíš se, jak změnit své automatické vnímání různých situací pomocí techniky Questioning.

4. TÝDEN: POSÍLÍŠ TO, CO TI PŘINÁŠÍ ENERGII A SPOKOJENOST. 

Prozkoumáš, co ti energii dává a co ji naopak bere. Dozvíš se různé tipy, jak si energii, ale také pozornost a spokojenost udržet během dne. Zažiješ speciální tříhodinový mindfulness retreat.

PODÍVEJ SE, JAK KURZ VYPADÁ

CO O KURZU ŘEKLI JEHO ABSOLVENTI? 

Uvědomila jsem si jiný úhel pohledu.

„Určitě kurz doporučuji. Zklidníte hlavu i tělo, najdete si víc času pro sebe, uvědomíte si, že je to opravdu důležité. Ve stresových situacích Vám mindfulness ukáže víc možností (nebo vůbec nějakou možnost), v krizových situacích Vás naučí jiný nebo si vůbec uvědomit jiný úhel pohledu. Dá praktické rady, co dělat pro zklidnění hlavy, pro momentální ukotvení sebe. Více si začnete všímat pozitivních věcí, užíváte si více přítomný okamžik.“

Simona S.

Získala jsem novou motivaci do praxe.

Kurz mi přinesl další motivaci pokračovat v praxi mindfulness a nové meditační nahrávky, tipy a poznatky, např. co nám říkají emoce, jak si mindfulness přinést do běžného dne a zlepšení usínání. Je hezky zpracovaný a užitečný, laskavou formou předkládá informace postupně po částech a rovnou si vše na sobě vyzkoušíte v praxi.“

Lucie V.

Kurz se dá absolvovat v krátkém čase. Jako máma dvou dětí kurz velmi doporučuji. 

„Michale, děkuji za tak propracovaný online kurz! Odnesla jsem si z něj potřebný nadhled i praktické tipy a techniky. Vaše kurzy jsou přehledné, s informacemi jdete přímo k věci, takže se dá kurz absolvovat v krátkém čase a zároveň se dozvědět to důležité. To jako máma dvou dětí s domácností a pracovními povinnostmi velmi oceňuji.“

Petra M.

Zvládám stresové situace s větším nadhledem.

„Kurz mi priniesol sa dokázať pozrieť na situácie s iným pohľadom a takým skôr nadhľadom, viacej vnímať samú seba. Pozorujem na sebe zmeny, ako pristupujem a zvládam niektoré aj ťažšie stresové situácie s väčším nadhľadom. Taktiež aj neusilovanie mi prinášalo taký neopísateľný príjemný pocit uvoľnenia a ľahkosti, kedy som sa nesnažila niečo robiť, niečo dosahovať, meniť súčasný stav.“

Marcela K.

JAKÁ JE CENA KURZU

1 900 Kč 

1 390 Kč
Sleva platí až do
19. 6. 2024