FIREMNÍ KURZY MINDFULNESS

Pokud jsou v rovnováze firemní cíle a potřeby zaměstnanců, mohou cíle i zaměstnanci společně a dlouhodobě růst. Mindfulness pro to nabízí praktické nástroje.

Aktuální informace ke kurzu (16. 3. 2020)

Vzhledem k tomu, že poslední dobou je menší možnost dělat běžné věci a chodit ven, napadlo mě to vzít jako příležitost věnovat tento čas sobě a mindfulness – myslím, že se v současné situaci „trochu“ klidu hodí.

Když mluvím o online kurzu – myslím tím to, že kurz povedu přes aplikaci Zoom (podobné Skype), která je zdarma. V tuto chvíli takto vedu dva kurzy a funguje to velmi dobře. Kurz probíhá stejně jako prezenční – cvičíme různé cvičení mindfulness, diskutujeme o těchto cvičeních a předávám nové informace. U vícetýdenních kurzů probíhá samostatné cvičení s nahrávkou, které vede k vybudování potřebných mindfulness dovedností. 

Připojit se tak můžete přes svůj počítač, nebo mobilní telefon. 

PŘÍNOSY MINDFULNESS

pro vaše zaměstnance

 • lepší schopnost regulovat stres, silné emoce
 • zvýšení osobní pohody a spokojenosti
 • snížení omílání stejných myšlenek
 • zlepšení spánku
 • zvýšení koncentrace, vyšší empatie atd.

pro vaši společnost

 • kvatlitnější rozhodování, lepší koncentrace
 • lepší vztahy, vyšší spokojenost na pracovišti
 • zvýšení adaptability na změnu
 • lepší zvládání práce pod tlakem
 • nižší míru onemocnění, vyšší efektivitu

PRŮBĚH KURZŮ

Zaměřujeme se na to, jak využívat mindfulness v pracovním prostředí. Trénujeme, jak být díky mindfulness pozornější či efektivněji zvládat náročné situace. Hlavními pilíři kurzů jsou:

 • Praktický trénink mindfulness dovedností.

 • Teoretické zarámování, které nabízí hlubší vhled do tématu (například jak mindfulness ovlivňuje fungování mozku při stresu; jak provádět všímavou komunikaci atd.)

 • Propojení s praxí – ukazujeme si, jak využívat mindfulness při prokrastinaci, ztrátě koncentrace či stresové reakci.

NABÍDKA KURZŮ

1–3h WORKSHOP: PRAKTICKÉ ZÁKLADY

Workshop je vhodný pro seznámení se s tématem a osvojení si praktických základů, které si odnesete do svého osobního i pracovního života.

Nabízím i sérii na sebe volně navazujících workshopů na různá témata (všímavá komunikace, mindful eating, regulace stresu atd.).

CELODENNÍ WORKSHOP – HLAVNÍ PRINCIPY

Ucelený formát plný praktických informací a cvičení, díky kterým si osvojíte to nejpodstatnější z mindfulness.

Workshop se zabývá využitím mindfulness v práci (koncentrace na práci, zvládání obtížné komunikace, regulace stresu, mindfulness během pracovního dne atd.). 

 

5TÝDENNÍ KURZ – KONTINUÁLNÍ PRÁCE

Kurz se zaměřuje na soustavné budování mindfulness dovedností a jejich aplikaci do praxe v rámci různých témat (stres, komunikace, stravování, pracovní rutiny, koncentrace atd.). Součástí kurzu je i online podpora. 

Za pět týdnů si vybudujete systém zvyků, díky kterým pro vás bude jednoduší si získané dovednosti udržet a dále je rozvíjet. 

ZÁLEŽÍ MI NA VAŠEM VÝSLEDKU

Záleží mi na tom, abyste dokázali získané dovednosti dlouhodobě využívat, proto vždy nabízím účastníkům svých kurzů možnost zůstat v kontaktu a dále se mnou konzultovat cokoliv k mindfulness.

NAPIŠTE MI

Rád pro vás nachystám takovou podobu kurzu, která bude co nejlépe vyhovovat vašim potřebám a očekáváním.

1 + 15 =